У геріатричний пансіонат приїздили майстри індустрії краси

У геріатричний пансіонат приїздили майстри індустрії краси

Суботній день приніс низку приємних несподіванок для жителів Тучинського геріатричного пансіонату. До стареньких завітав десант краси з Львівської клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської, зразковий фольклорний ансамбль Уляночка музичної школи №2, Ротаракт Клуб Рівне та небайдужі рівняни. Поїздка стала можливою завдяки злагодженій взаємодії багатьох активних людей.

У закладі зараз мешкає 93 людини. У пансіонаті є своє підсобне господарство, пекарня та свіжі продукти на щодень. У них хороші умови та гарне ставлення з боку персоналу, але старенькі завжди раді бачити гостей. За підтримки Наталі Бескід було закуплено солодощі та смаколики на солодкий стіл.

На запрошення Ротаракт Клубу Рівне зі Львова приїхали працівники з клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської. Професійний колектив щомісяця відвідує стареньких у закладах Львівської області, де дарує красу та молодість. В команді працюють масажисти, косметологи, візажисти, майстри манікюру та педикюру, перукарі. Гостей з дороги гостинно прийняв Віктор Пасічник у кафе Автограду. Після смачного обіду та подарунків, поїхали у Тучин. Для стареньких накрили солодкий стіл і першими їх привітав зразковий фольклорний ансамбль Уляночка, які закликали весну запальними веснянками та дражнилками. Діти підняли дух та настрій українською піснею і створили доброзичливу та довірливу атмосферу. Після концерту всі бажаючі мали можливість скористатися послугами майстрів індустрії краси. Варто зауважити, що для більшості літніх людей, такі процедури проводилися вперше і подарували незабутні емоції та враження.

Гості приїхали не з пустими руками: привезли речі, взуття, засоби гігієни, шкарпетки, книги та інші товари. Після клопіткої праці, для всіх учасників було організовано вечерю у кафе Maple ротарійки Лесі Кльонової завдяки Віктору Пасічнику, під час якої всі мали можливість обмінятися враженнями, планами на майбутнє та сподіваннями. Дружній візит показав, що завдяки злагодженій співпраці та бажанню цілком можливо реалізувати будь – які проекти.

 

Матеріал підготувала Тетяна Карцева, РАК Рівне.