Подорожуючи світом

Подорожуючи світом

Світ такий великий і його було б бажано побачити. Якщо не зараз? То коли ?

Одну з великих можливостей яку може дати вам Ротаракт, це подорожувати і відчувати себе як вдома у будь – якій країні світу.

Ви можете поїхати вчитися по обміну чи просто на короткострокові тренінги, подорожувати під час Rotaract Round Trip або з’їздити на конференції чи бали.

Я не можу забути свій перший REM Poznan в 2015 році. Я очікувала що буде добре, але що так цікаво і незабутньо, то ні. Мабуть через те що то була моя перша міжнародна масштабна подія (я була на дистриктальних спільних конференціях Україна-Польша-Білорусь), але то щось інше. Під час REMy я зустріла велику кількість людей (близько 400), нажаль з усіма не було можливості поспілкуватися. Побачила файне місто Познань і його славетних козликів і спробувала смачні польські Рогалики.

Тим чим хочу ще з вами поділитися то що в 2016 я знову повернулася уже до друзів в Познань від час Poland Trip. Крім того побачила ще 7 міст під час тої подорожі. І то просто неймовірне відчуття коли ти живеш в родинах ротарактівців і відчуваєш себе їх частиною, зустрічаєш різних людей, дивишся місто і маєш багато зустрічей і екскурсій.

А під час RYLA Oswiecem могла почути інформацію і отримати знання о концентраційним таборі, а також з іншими учасниками тренінгу говорили о правах людей згідно ООН. Було ціккаво послухати різні думки на той темат.

В році 2017/2018, 2018/2019 я є CR Ukraine (country representative Ukraine ) на міжнародних подіях, тому читайте листи від нашого секретаря і вибирайте подорожі на ваш смак, я постараюсь підібрати щось цікаве для вас.

А знаєте щоб по справжньому відчути атмосферу міста і дізнатися аромат і смак місцевої кухні треба побачити місто в правильній компанії, а Rotaract family то саме воно.

В цьому році є чудова можливість побачити такі країні як Кіпр, Швеція/Данія, Сербія під час REM i EUCO.

Розповідати як то круто я не буду, варто спробувати).

Матеріал підготувала Олена Трофімчук, РАК Київ Малтінешнл