НАСИЧИНИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК ПОЛТАВЦІВ

НАСИЧИНИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ РІК ПОЛТАВЦІВ

Восени 2017 Ротаракт Клубу Полтава виповнилося 15 років. З цієї щасливої нагоди полтавців влаштували святкування для великої української Ротарактівської родини. Тоді до “духовної столиці” України з’їхалися друзі із Харкова, Києва, Львова, завітали колишні члени полтавського клубу, а також почесний гість із Білорусі, Губернатор Дистрикту 2232 2017-2018 Ротарійського року – Сяргей Філіпав.

Зранку організатори провели тренінги-семінари для професійного та особистого зростання учасників. На відкритті виступила
волонтерка Корпусу Миру США Джанет Нгуен , яка народилася у Північній Кароліні, у штаті, де з’явився перший Ротаракт Клуб у світі. Своїм досвідом та корисними порадами із гостями ділилися полтавські Ротарійці, зокрема, Олена Сілютіна, Олександр Карташов, Президент Ротарі Клубу Полтава 2017-2018 Ротарійського року  – Віктор Чубенко та Ротарактівка  – Дарія Жила.

Як організувати та вести власний успішний бізнес, як взаємодіяти у колективі, основи піару та маркетингової стратегії, секрети здорового способу життя, та більше – усе це додалося до “скарбнички знань” учасників. А ввечері святкування продовжили у ресторані, де на гостей очікувала весела вечірка у стилі 90х.

Каденція Ротаракт  Клубу Полтава у 2017-2018р. видалася насиченою та продуктивною. Члени Клубу продовжили працю над щорічними проектами та створили нові. Одне із головних завдань – підтримка вихованців Андріївської школи-інтернату. Упродовж року ротарактівці відвідували учнів закладу із святковою програмою, іграми, подарунками, фокусниками, влаштовували майстер-класи, музичні виступи, арт-шоу, а також долучилися до щорічної акції до Дня Святого Миколая “Ялинка янголів”.

Не забували члени полтавського Ротаракту і про допомогу місцевому пункту перетримки для безпритульних тварин, зокрема влаштовували акції “Вигуляй чотирилапого з відомими полтавцями” з метою привернення уваги до проблеми та залучення нових волонтерів; започаткували благодійні спікінг-клуби з американськими волонтерами, на яких зібрали кошти на оновлення огорожі для вольєрів у притулку, продукти, ліки. Відвідували засідання  Ротарі Клубу Полтава, мали екскурсії на підприємства ротарійців. Проводили майстер-клас із виготовлення ялинкових іграшок для учнів школи “Access”, вироби згодом були продані на благодійному ярмарку, а кошти передані на потреби притулку для тварин. Брали участь у першому ярмарку для волонтерів, де презентували себе і свою діяльність широкому загалу полтавців, знайшли нових партнерів. До міжнародного Дня людей із вадами слуху Ротаракт Полтава спільно із ТРК “Лтава” зняли соціальний ролик жестовою мовою для людей із вадами слуху аби привітати їх із Днем міста, тим самим підкреслити те, що і ці люди такі самі мешканці міста, як і всі інші і ми пам’ятаємо про них, також привернути увагу до людей із вадами слуху і до того, щоб було більше заходів саме для них. Нині члени клубу на канікулах, та вже зовсім скоро розпочнеться нова надзвичайно цікава мандрівка, сповнена чудових ініціатив та проектів, тож нові пригоди та досягнення полтавців – попереду.

Матеріал підготувала Анастасія Красносвободцева, РАК Полтава